Klubový přebor v bleskovém šachu - rozloučení s prázdninami

Poslední prázdninový pátek jsme se sešli v naší klubovně na Dolní České, abychom si jen tak neformálně zahráli blicák a popovídali jak bylo na dovolené a prázdninách. Sešlo se nás celkem třináct, což není zrovna málo a už vůbec ne nešťastné číslo :-). Před začátkem turnaje jsme provedli důkladný úklid ve skříních a přestěhovali klubovnu definitivně do zadní třídy. Turnaj začal něco málo před půl třetí a probíhal v pohodové atmosféře, i když někteří účastníci poslední kola (k jejich škodě) vynechali. Po třináctém kole měl turnaj jasného favorita - šéftrenéra naší mládeže Zdenu Molíka, druhou příčku obsadil ředitel turnaje Luboš H. a pomyslný bronz získal Kuba Marek. Z mládežníků byl nejlepší Pavel Jordán s osmi body a lepším pomocným hodnocením. My ostatní jsme se aspoň trochu rozehráli před novou sezónou :-). Všichni účastníci byli odměněni sladkostmi. Na turnaji chyběl Radek Nekvasil, který v inkriminovanou dobu hájil barvy našeho klubu na Veletržním turnaji v Brně. Věřím, že si všichni turnaj užili a jistě se těšíme na kroužek a nadcházející sezónu!

Výsledky matche zde: http://chess-results.com/tnr371883.aspx?lan=5&art=4&turdet=YES

Jak se dařilo Radkovi Nekvasilovi naleznete zde:

http://chess-results.com/tnr350864.aspx?lan=5&art=9&fed=CZE&snr=41

Štítky: 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or, if JavaScript is enabled, replaced with a spam resistent clickable link. Email addresses will get the default web form unless specified. If replacement text (a persons name) is required a webform is also required. Separate each part with the "|" pipe symbol. Replace spaces in names with "_".
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

BBCode

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • You may use these tags: [pgn]
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je tu na rozeznání, zda jste člověk a nebo robot.
Vyplňte prázdné pole.